Dzienne archiwum: 24 października 2021

Zapraszamy na Szybkie Powtórki Maturalne!

Uniwersytet Śląski Maturzystów zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i maturzystów do udziału w cyklu bezpłatnych wykładów online.
Tegoroczne Szybkie Powtórki Maturalne wystartują w poniedziałek 25 października i trwać będą do piątku 29 października. Wykłady odbędą się w godzinach wieczornych.

Nowy Samorząd Uczniowski

Jak co roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Pandemia spowodowała, że nie mogły one zostać przeprowadzone w sposób tradycyjny, więc podjęta została decyzja o głosowaniu poprzez formularze internetowe. Czynny udział w wyborach wzięli uczniowie i nauczyciele szkoły. Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:
przewodnicząca: Zuzanna Piwowar
zastępca przewodniczącej: Tomasz Sulej
członkowie: Piotr Witkowski, Marta Korolczuk, Dawid Zachariasz, Jakub Krukowski, Klaudia Matejek, Paulina Chodźko, Joanna Zachariasz, Kacper Waszczuk.
Przekazanie władzy nowym członkom Samorządu Uczniowskiego odbyło się 5 października. W tym roku szkolnym opiekę nad Samorządem sprawują: pani Agnieszka Krzymowska i pani Katarzyna Maksymiuk.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.
Serdeczne podziękowania za roczną pracę kierujemy do „oddającego władzę”  Samorządu Uczniowskiego oraz do Pań sprawujących opiekę nad młodzieżą.
Skip to content