Dzienne archiwum: 8 grudnia 2019

Dzień koloru

Już w poniedziałek obchodzimy DZIEŃ KOLORU.

Tym razem bohaterami dnia są: CZERWONY i ZIELONY.

Żeby nie było tak łatwo… 3/4 części garderoby powinny stanowić podane kolory Zachęcamy do zabawy

Mikołajki z książką

W dniu 6 grudnia biblioteka szkolna zaprosiła miłośników książek i … prezentów na spotkanie z Mikołajem i śnieżynkami. Do każdej wypożyczonej książki w tym dniu dołączony był upominek od św. Mikołaja. Akcja przyciągnęła tłumy miłośników literatury. Życzymy miłej lektury.

Organizatorkami akcji były: p. I. Jakimiak i p. M. Wedziuk

Mikołajki w Ekonomiku

Dnia 6 grudnia, jak co roku, Samorząd Uczniowski przygotował moc atrakcji z okazji mikołajek. ”Święty” odwiedził wszystkie klasy i rozdał cukierki w zamian za prawidłowo odgadniętą zagadkę. Mniej grzecznym wręczał rózgi. Samorząd przygotował również na parterze ,,Mikołajkową ściankę zdjęciową”, gdzie chętni uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie  z Mikołajem, reniferem i śnieżynkami.

Mikołajkowy Mecz Piłki Siatkowej

6 grudnia odbył się Mikołajkowy Mecz Piłki Siatkowej w którym zmierzyła się drużyna uczniów z drużyną nauczycieli. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie, którzy pokonali nauczycieli 3:2 w setach. Jak co roku, walka była zacięta, a to wszystko dzięki wspaniałej widowni, która kibicowała zarówno jednej jak i drugiej drużynie. Mecz miał charakter charytatywny.

Dziękujemy serdecznie zarówno drużynie nauczycieli jak i drużynie uczniów za udział w meczu.

Gratulujemy serdecznie obu drużynom!

Organizatorkami meczy były: p. I.Hodun oraz p.K.Melaniuk.

 

Skip to content