Dzienne archiwum: 19 listopada 2019

Kiermasz charytatywny na rzecz dziecięcego hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Jesteście wielcy! Widać to po ilości przygotowanych przez Was ciast i sałatek 🙂 Tak trzymać! Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję charytatywną na rzecz chorych dzieci przebywających w hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Cieszymy się, że nasi uczniowie mają tak wielkie serca i wiedzą, że dobro powraca!!! Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 1550 zł. Pieniążki zostaną wpłacone na konto lubelskiego hospicjum. Opiekunkami akcji były panie: Izabela Jakimiak, Joanna Pióro i Monika Rosińska.

 

FINAŁ KONKURSU MATMISTRZ

18 listopada 2019 roku w IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej odbył się finał konkursu matematycznego MatMistrz 2019.
Konkurs MatMistrz był skierowany do uczniów klas maturalnych, szkół z terenu miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego, a w szczególności do tych, które realizują podstawę programową w zakresie rozszerzonym.
Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony w szkołach średnich powiatu bialskiego 18 października 2019 r. W naszej szkole do tego etapu przystąpiło ośmiu uczniów klas maturalnych. Najlepsze wyniki uzyskali (i tym samym zakwalifikowali się do finału) Michał Kalinka z kl. 4e i Adrian Jóźwik z kl. 4TL.
W finale wzięło udział 15 uczniów z pięciu szkół: I LO, II LO, IV LO, Liceum Katolickie oraz ZSE im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Michałowi i Adrianowi serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach, a także trzymamy kciuki za egzaminy z kwalifikacji zawodowych i za matury. 🙂

 

Skip to content