Dzienne archiwum: 2 października 2019

Zaproszenie

Komitet Organizacyjny Konkursu Matematycznego MatMistrz 2019 serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie. Konkurs skierowany jest do uczniów klas maturalnych, szkół z terenu miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego.
Inspiracją do zorganizowania tego Konkursu, była Uchwała SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 20 grudnia 2018r.
„Senat Rzeczpospolitej Polskiej, w uznaniu zasług polskich matematyków dla światowej nauki, upamiętniając niezwykły rozwój matematyki polskiej, jaki nastąpił po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, a także podkreślając rolę tej dziedziny nauki w rozwoju polskiego społeczeństwa , ustanawia rok 2019 Rokiem Matematyki.”
Wszystkich chętnych do udziału w konkursie prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki. Zapraszamy 

Ogłoszenie

W dniu 04 października 2019 roku o godz. 10:30 w naszej szkole (świetlica) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Inżynierów Polskich. Spotkanie związane jest organizacją szkolenia (dla chętnych uczniów z naszej szkoły) w zakresie zdobycia uprawnień OPERATORA DRONÓW. Zainteresowani uczniowie proszeni są o zapisanie się na listy u gospodarzy klas. Listy należy dostarczyć do pokoju 203 w terminie do 03.10.2019r. godz. 10:30. Serdecznie zapraszamy

Sztafetowe Biegi Przełajowe w Wisznicach

Wczoraj po zaciętej walce nasi zawodnicy zakończyli Sztafetowe Biegi Przełajowe w Wisznicach na podium. Wywalczyli drugie miejsce. Gratulujemy.

Opiekunem szkolnej drużyny była p. E. Gała

Skip to content