Dzienne archiwum: 24 września 2019

Kiermasz charytatywny

Dzisiejszy dzień w naszej szkole minął pod hasłem pomagamy. Pomaganie to przyjęło bardzo smaczny wymiar. Były słodkie pyszności, smaczne sałatki, zdrowe przekąski oraz gorące napoje.

Wspólnymi siłami zebraliśmy kwotę 1250,60

Dziękujemy za Wasze otwarte serduszka i każdy dołożony grosz.

Szczególne podziękowania tym, którzy przynieśli pyszne produkty.

Kiermasz zorganizowały p. Ewa Gała i p. J. Cap

Kolejny sukces naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły, Karol Korolczuk z 3TL i Jakub Kiryluk z 3i2, w czerwcu br. wzięli udział w Konkursie Edukacyjnym „40 Rocznica Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski – Czy pamiętasz? Czy wiesz?” organizowanym przez Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie. Mieli za zadanie upamiętnić jedno z najbardziej przełomowych wydarzeń w najnowszej historii Polski, czyli I Pielgrzymkę Papieża do Ojczyzny. Kapituła konkursu zadecydowała, że to właśnie ich praca w formie krótkiego filmu zajmie pierwsze miejsce w Polsce w kategorii szkół średnich. Praca powstała pod kierunkiem pań: Marii Witkowskiej i Joanny Pióro.
16 września 2019 r. w Sali Tronowej Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz przyjęli gratulacje i dyplomy z rąk kard. Kazimierza Nycza. Oprócz nagród rzeczowych muzeum zaproponowało Karolowi i Kubie pracę. Polega ona na tworzeniu filmów do ekspozycji w nowym muzeum oraz poszerzaniu bazy materiałów edukacyjnych.

Skip to content