Dzień Edukacji Narodowej 2023

12 października 2023 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel w celu uczczenia tak ważnego dnia dla całej społeczności szkolnej, jakim jest Dzień Edukacji Narodowej.  Z tej okazji spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz zaproszeni goście, swoją obecnością zaszczycił nas również starosta bialski pan Mariusz Filipiuk. Artyści z klasy 3i wraz z samorządem uczniowskim poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie nauczycielom za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Szczególnie miłym akcentem uroczystości, było wręczenie stypendiów Starosty Bialskiego najwybitniejszym uczniom naszej szkoły, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli najwyższą średnią. Tradycją jest również przyznanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagród Dyrektora Szkoły dla nauczycieli, którzy szczególnie wyróżnili się w swojej pracy. Zarówno pan starosta Mariusz Filipiuk, jak i pan dyrektor Robert Matejek serdecznie pogratulowali wszystkim nagrodzonym.

 

Skip to content