Dzień Dziecka w internacie
W dniu 28 maja mieszkańcy internatu uczestniczyli w wyjściu na stadion z okazji Dnia Dziecka.
Młodzież spędziła miło czas na świeżym powietrzu grając w siatkówkę, piłkę nożną oraz gry planszowe.
Wyjście zorganizowały wychowawczynie: Mariola Szcześniak, Ewa Świerżewska – Karwowska.














