Dzień Dziecka w internacie

W dniu 28 maja mieszkańcy internatu uczestniczyli w wyjściu na stadion z okazji Dnia Dziecka.

Młodzież spędziła miło czas na świeżym powietrzu grając w siatkówkę, piłkę nożną oraz gry planszowe.

Wyjście zorganizowały wychowawczynie: Mariola Szcześniak, Ewa Świerżewska – Karwowska.

 

Skip to content