Studniówka 2019

W minioną sobotę maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim bawili się na balu studniówkowym. Studniówka zwiastuje zbliżjący się egzamin maturalny. W sobotę jednak nikt nie myślał o nauce, czy studiach. W gronie znakomitych gości, dyrekcji, wychowawców nauczycieli i rodziców, uczniowie klas czwartych, cieszyli się magią tego wieczoru.

W ten wyjątkowy wieczór maturzystów naszej szoły, zaszczycili nas swoją obecnością Wicewojewoda Lubelski Pan Robert Gmitruczuk, Radny Powiatu Bialskiego Pan Marek Sulima oraz Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Pan Zbigniew Kot z malżonką. Przybył również Pana Mariusza Kostka z małżonką.

Odwagi w życiu oraz powodzenia na maturze – takie życzenia przewijały sie w przemówieniach gości.

Uczniowie podziękowali nauczycielom, z których wiedzy i rad zawsze mogli korzystać oraz wychowawcom, którzy opiekowali się nimi przez lata edukacji w szkole średniej, pokazując właściwe rozwiązania, otwierając umysły, przygotowując do dorosłości.

Nie zabrało również podziękowań dla rodziców, którzy bal studniówkowy przenieśli ze świata marzeń w rzeczywistość.

Zgodnie z tradycją Pan Dyrektor Robert Matejek dał znak do rozpoczęcie poloneza. Maturzyści pięknie odtańczyli staropolski taniec a następnie zaprosili dyrekcję oraz wychowawców do walca profesorskiego.

Specjalną niespodziankę dla swego wychowawcy przygotowała klasa IV TL.