Wielkie serce uczniów ZSE

„Warto jest pomagać”- takie hasło przyświecało młodzieży z klasy 3e we wrześniu podczas kiermaszu zorganizowanego na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Komarnie. 2 października 2018 roku pojechaliśmy do Komarna, żeby zawieźć zakupiony sprzęt sportowy: piłki do nogi, piłki siatkowe, rakietki i piłeczki do TS oraz filmy i słodycze a przede wszystkim aby ofiarować dzieciom swój czas i zainteresowanie. Na początku wizyty Szymon oprowadził nas po pokojach, Wiktor dzielnie asystował przy konkursach, Fabianowi bardzo podobało się ognisko, Oliwka nam zatańczyła, Krysia zaśpiewała…..wspólne zabawy, rozmowy i odrabianie lekcji , radość dzieci i pytanie: „przyjedziecie jeszcze ?” to wszystko zostawiło w naszych sercach przekonanie, że nasze hasło to nie tylko pusty slogan. Pomagając innym, sami stajemy się bogatsi.