Sztuka „Upiór w kuchni”

Dnia 26 stycznia 2018 roku w sali kinowej MOK odbyła się premiera spektaklu „Upiór w kuchni” przygotowanego przez Szkolne Kolo Teatralne ZSE pod kierunkiem pani Jolanty Zbuckiej. W tym roku nasz zespół liczy 34 osoby. Pracujemy w dwóch grupach. Jedna, już od czerwca ubiegłego roku zajmowała się spektaklem kryminalnym, natomiast druga grupa, od września, przygotowuje musical „Romeo i Julia”, oparty na słynnym dramacie Wiliama Szekspira. Na jego premierę zapraszamy 21 marca 2018. Koło Teatralne to nie tylko nauka dykcji, artykulacji oraz ekspresji. To także doskonały sposób nawiązywania przyjaźni, likwidowania nieśmiałości oraz ćwiczenie różnych technik zapamiętywania tekstu. Do naszej grupy można dołączyć w każdej chwili, mile widzimy wszystkie osoby, które chcą się realizować poprzez pracę w grupie, są kreatywne lub posiadają uzdolnienia aktorsko-wokalne. Nasze koło w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia, jego członkami byli wspaniali absolwenci, którzy na pewno dobrze wspominają czas tutaj spędzony. (Może podzielą się wspomnieniami?)