Spektakl „Upiór w kuchni”

         Dnia 26.01.2018 roku w sali kinowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury odbędzie  się premiera spektaklu „Upiór w kuchni“ – komedii kryminalnej autorstwa Patricka Clarka. Spektakl przygotowało Szkolne Koło Teatralne  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim

Starsza pani Laura Collins i jej córka Cynthia prowadzą cichy pensjonat „Lotus”. Pewnego wieczoru odwiedza je mężczyzna podający się za komiwojażera. Mile ugoszczony przez Cynthię nie przypuszcza, że za chwilę stanie się świadkiem i uczestnikiem zainscenizowanych przez obie panie przerażających wydarzeń, które doprowadzą go do ataku serca. Przybyłych na miejsce policjantów zastanawia fakt, że nie jest to pierwsza taka śmierć w pensjonacie i że w ostatnim czasie kilku jego gości zaginęło. Na zwiady udaje się sam komisarz Fuddler, który podaje się za gościa. Zamierza on sprawdzić, w jaki sposób panie Collins pozbywają się gości.