Mikołajki z książką

Św. Mikołaj odwiedził 6 grudnia bibliotekę ZSE. Miłośnicy książek  przybyli w tym dniu do biblioteki, by wypożyczyć książkę z prezentem od św. Mikołaja. Wszyscy cierpliwie oczekiwali na spotkanie  z tak wyjątkowym gościem, stosując się do obostrzeń obowiązujących w czasie pandemii. Krótka rozmowa z Mikołajem umilała oczekiwanie na prezenty, które zawierały, oprócz drobnych upominków, przede wszystkim interesujące książki z najnowszej oferty wydawniczej.  Dużą radość sprawiły czytelnikom również ukryte w książkach słodycze czy kupony na pizzę. Mikołajową akcje czytelniczą wsparła również dyrekcja szkoły.  Św. Mikołaj wręczył  książki z upominkiem także panu dyrektorowi  Robertowi Matejkowi, pani wicedyrektor Joannie Pióro i panu wicedyrektorowi Andrzejowi Stachnio. Wszystkim czytelnikom życzymy miłej lektury. Jednocześnie przypominamy, że książki zostały odnotowane na kontach czytelniczych i po przeczytaniu należy je zwrócić do biblioteki.
W mikołajkowej drużynie pracowali: Daria Marciniuk, Ryszkowska Anna, Sandra Malinowska, Natalia Kurowska, Natalia Korszeń, Marta Matejek, Dominik Marciniuk i … Jakub Celiński.  Wszystkim pomocnikom św. Mikołaja i  Mikołajowi – dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w przygotowanie spotkania.

Akcję „Mikołajki z książką” zorganizowały panie: Izabela Jakimiak i Magdalena Wedziuk.

 Skip to content