Dzienne archiwum: 6 grudnia 2019

Mikołajkowa wycieczka klasy 1ipp i 1lp

Mikołajkowa wycieczka do Warszawy klasy 1ipp oraz 1lp pod opieką nauczycieli p. Renaty Stachnio, p. Ewy Gały, p. Edyty Leszczyńskiej oraz p. Jacka Domańskiego. Zwiedziliśmy PGE Narodowy, Muzeum Iluzji, Starówkę, a także zrelaksowaliśmy się w centrum rozrywki „Ale zebra”. Uwieńczeniem wycieczki była kolacja w Mc Donalds

 

Wycieczka klas 1i1p i 1rsp do Warszawy

W przeddzień Mikołajek klasy 1i1p i 1rsp wybrały się na wycieczkę do stolicy, gdzie wyraźnie czuć już świąteczną atmosferę. Był spacer po zabytkowej starówce.  Jednak najwięcej emocji wzbudziła wizyta w Stacji Grawitacja, gdzie uczniowie skakali na trampolinach i chodzili po parku linowym. Dla uspokojenia emocji było kino i film „Jak poślubić milionera”.

Opiekunami byli: p.P. Lesisz, p. M. Wedziuk, p. A. Nowosz, p. J. Szymańska i p. P. Prokopiuk

Świąteczny kiermasz charytatywny

A oto mini relacja z 3-dniowego kiermaszu charytatywnego zorganizowanego przez klasę 3er pod opieką p.B.Witkowskiej oraz klasę 1rs pod opieką p.I.Hodun. W tym roku piekliśmy ciasta i przygotowaliśmy pyszne sałatki dla Oli Włodarczyk oraz Małgosi Piekarskiej, które zmagają się z nowotworem. Kiermasz, na którym mogliśmy również zakupić ozdoby świąteczne, pokazał, że mamy WIELKIE SERCA i z chęcią wyciągamy POMOCNĄ DŁOŃ w kierunku osób potrzebujących.

Już jutro, na sali gimnastycznej, rozegra się MECZ PIŁKI SIATKOWEJ w którym o pierwsze miejsce zawalczy DRUŻYNA UCZNIÓW oraz

DRUŻYNA NAUCZYCIELI. Jak myślicie – KTO ZWYCIĘŻY

VI Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Bialskiego

Tradycją Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim stały się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Bialskiego. 5 grudnia 2019r. przeprowadzono VI edycję tej rywalizacji sportowej. W bieżącym roku we współzawodnictwie udział wzięło 28 zawodników z siedmiu szkół z terenu Powiatu Bialskiego.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Dołdze, II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w Międzyrzecu Podlaskim, III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach.

W kategorii szkół średnich I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim, II miejsce – Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim, III miejsce – Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim a IV miejsce- Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu.

Najlepszymi strzelcami zawodów zostali Bartłomiej Świderski z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim oraz Emilia Kortoniuk ze Szkoły Podstawowej w Dołdze.

Poniżej prezentujemy składy zwycięskich drużyn.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Dołdze:

Emilia Kortoniuk

Piotr Głuchowski

Jakub Jakoniuk

Gabriela Tarasiuk

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim:

Bartłomiej Świderski

Dawid Olszewski

Mateusz Olszewski

Daniel Paginowski

 

[—>FOTORELACJA]

Skip to content