Dzienne archiwum: 5 grudnia 2018

Etap rejonowy zawodów pływackich w Radzyniu Podlaskim

Po uzyskaniu awansu w finale powiatu w drużynowym pływaniu chłopców (16.02.2018r), gdzie nasza sztafeta w składzie: Bełkot Marcin, Ciok Jakub, Matysiak Filip, Ostapiuk Aleksander, Szymoniuk Jan, Boguta Filip, wypływała I miejsce pojechaliśmy na rozgrywki rejonowe do Radzynia Podlaskiego (30.11.2018 r ). Nasi chłopcy wywalczyli III miejsce.
W pływaniu indywidualnym pierwsze miejsca w powiecie zajęli:Monika Biernacka- styl grzbietowy, Jakub Ciok- styl klasyczny, Boguta Filip- styl motylkowy. W stylu klasycznym Marcin Bełkot wywalczył miejsce III.
W rejonie sztafeta uklasowała sie na miejscu trzecim. Indywidualnie Jakub Ciok zajął pierwsze miejsce, Marcin Bełkot- piąte.
5 grudnia w Lublinie odbyły się zawody na szczeblu wojewódzkim. Pojedynek zakończyliśmy ósmym miejscem Jakuba Cioka z czasem 33.88.
Gratulujemy sukcesów.

 

Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

5 grudnia 2018 odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. Po rozegraniu ponad sześćdziesięciu meczów wśród chłopców wyłoniliśmy zwycięzców. I miejsce zajął Paweł Pietruk z klasy III tl, II miejsce Sebastian Sawczuk z kl.IV i2, III miejsce Mateusz Kusznieruk z klasy IIItl, IV miejsce Jakub Sójka z klasy IV i2, V miejsce Dominik Matejko z klasy I tl, VI miejsce Maksymilian Oksiejuk z klasy IV i1, VII miejsce Waszkiewicz Tomasz z klasy IVe, Jakub Bekulard z klasy II i2, IX- XII miejsca zajęli: Gregorczyk Patryk z klasy II i2, Wasiluk Konrad z klasy IIe, Pawluczuk Adrian z klasy IIe, Ostrowski Daniel z klasy I i1.
Wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Szcześniak z klasy IV e, II miejsce zajęła Joanna Makaruk z klasy IIr, III miejsce -Dorota Smolińska z klasy I tl, IV miejsce Dominika Waszczuk z IIItl, V miejsce Aleksandra Wiercińska z klasy IItl, VI miejsce Julia Pękala z klasy Ir.
Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodki upominek.
Gratulujemy zwycięzcom.

 

XIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie – etap I

W dniu 4 grudnia odbył się I etap XIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy religijnej oraz  odnoszenie zdobytej wiedzy o św. Maksymilianie do współczesności . Dla uczestników wiedza o życiu świętego Maksymiliana często staje się  inspiracją własnych zachowań na wzór Świętego.

W olimpiadzie wzięło udział 15 uczniów.  Zwycięzcami zostali: Angelika i Gabriela Wnukowicz oraz Tomasz Waszkiewicz, uczniowie kl. IV E. Gratulujemy !!! Życzymy owocnych  przygotowań do kolejnego etapu olimpiady, który odbędzie się 28 lutego w Siedlcach.