Dzienne archiwum: 18 października 2018

Konkurs MAKS MATEMATYCZNY

W czwartek 18 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w internetowym i interaktywnym konkursie matematycznym – Maks Matematyczny.

Maks Matematyczny jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych.
Zadaniem konkursowym uczestnika jest samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych.
Organizatorem konkursu jest Mogalo, pod patronatem Łowców Talentów Jersz. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się konkursów matematycznych.
W konkursie wzięło udział 26 uczniów. Za pomoc i udostępnienie pracowni informatycznych dziękujemy panom Grzegorzowi Samociukowi i Piotrowi Matuszewskiemu. Konkurs przeprowadziły panie: Renata Stachnio, Joanna Szymańska i Monika Rosińska.

Ekonomiści na praktykach zagranicznych w Grecji

Szczęśliwie dotarliśmy do celu.  Gotowi żeby chłonąć wiedzę miło spędzamy czas na praktykach i podziwiamy uroki Grecji w czasie „wolnym”. Pozdrawiamy serdecznie!!!